Jak się to wszystko zaczęło

laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 1

„Jak to? Truskawki bez bitej śmietany? Odchudzasz się? Jesteś chory?”. Każda osoba cierpiąca na nietolerancję laktozy zna takie lub podobne pytania. Kto wie, może musisz nieraz wytłumaczyć innym dlaczego nie możesz spożywać mleka czy produktów zawierających cukier mlekowy. „Nie, nie mogę zjeść każdego dania” oraz: „Nie jestem szczególnym przypadkiem” – nietolerancja laktozy jest udziałem około około 75% ludzi na całym świecie (np. w Niemczech jest to co piąta osoba). A jednak nieraz, pomimo tych statystyk, czujesz się jakby dotknęła Ciebie  jakaś szczególna „nienormalność”. W naszym społeczeństwie nietolerancja laktozy wciąż kojarzona jest z „chorobą”. W rzeczywistości chodzi raczej o nietolerancję pokarmową, z którą zmaga się wiele osób na świecie. Nie jest ona wyjątkiem, a raczej regułą, patrząc na to globalnie. Nie każdy trawi mleko, tak po prostu. Jednakże osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy można pomóc.

laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 2

Co mogę zjeść na stołówce, czy podczas biznesowego spotkania? Jak mogę uniknąć przykrych historii w restauracji? Tracisz czas zadając sobie takie pytania! Oczywiście, że w końcu musisz coś z tym zrobić! Z tym nastawieniem i ze zdrową dawką odwagi jesienią 2014 roku założyliśmy firmę „better foods” GmbH. Tak jak niektórym z nas kiedyś , tak teraz wielu innym osobom, uciążliwe dolegliwości związane z nietolerancją laktozy wciąż obniżają komfort życia. Tak nie musi być. Wiemy o tym my i nasi klienci z Niemiec, Szwajcarii czy Austrii. Celem stała się dla nas produkcja tabletek, które mają za zadanie odmienić Twoje/nasze życie jeżeli utrudnia je nietolerancja laktozy. LactoJoy z siła 14 000FCC/tabl. jest w tym przypadku najlepszym wyborem. Zapominasz o wzdęciach, bólu brzucha i innych tak dobrze Tobie znanych dolegliwościach. LactoJoy ponad to wyglądem przypominającym modne i stylowe opakowanie zawierające cukierki, nie będzie Ciebie krępował w żadnej sytuacji w której się znajdziesz.

laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 3
LactoJoy zespół jelita drażliwego laktaza laktoza 7 concret

I oto właśnie nam chodzi, by banalna kawa z mlekiem czy Twoje spontaniczne wypady do baru lub restauracji z przyjaciółmi, znajomymi, nie były już wyzwaniem dla Ciebie i Twojego żołądka, by można było skoncentrować się na tym co naprawdę dla Ciebie jest ważne!

Idąc za naszym mottem: Stay fresh, życzmy miłej zabawy na naszej stronie internetowej.