Dlaczego produkty LactoJoy

 

Wyobraź sobie dzień w którym jesz normalne śniadanie i bez arsenału przeróżnych specyfików ruszasz do pracy czy do nauki. Jesz normalny obiad, nazwij go lunch jeśli masz taki zwyczaj.  Czujesz smak , masz energię, zapał i dobry nastrój. Wszystko gra. Zapominasz o stresie, chorobach cywilizacyjnych, jelicie drażliwym i zaleceniach dietetycznych. Przekąszasz dobrym, zdrowym jedzeniem.  Myślisz o wieczornym odpoczynku przy domowej kolacji albo o eskapadzie do miasta czy do znajomych. Możesz to mieć praktycznie od zaraz. TO NIE MUSI BYĆ NIETOLERANCJA LAKTOZY ALE JEŚLI JEST TO SIĘ CIESZ. Nietolerancja laktozy to nie choroba. Zamów bezpłatną próbkę LactoJoy’a, a być może przekonasz się o tym. Jeżeli nie, to przynajmniej wiesz, że przyczyną Twoich problemów nie jest nietolerancja laktozy. To bardzo ważne bo według niektórych szacunków nawet 37% Polaków może cierpieć na nietolerancję laktozy. Gdy już wiesz co było tego powodem to …

lody przy Canale Grande w Wenecji, kawa w Paryskiej kawiarence, tort urodzinowy w Krakowie czy po prostu przekąska w pobliskim barze. Dzięki tabletkom LactoJoy żadne potrawy nie stanowią już dla Ciebie problemu. W domu, w pracy czy w drodze: LactoJoy jest Twoim silnym i niezawodnym sojusznikiem. Enzym laktaza pomaga Twojemu organizmowi rozbić cukier mlekowy (laktozę) na galaktozę i glukozę, a tym samym ją strawić. Osoby, których jelito cienkie, nie wytwarza już tego enzymu, cierpią na nietolerancję laktozy. U tych osób spożycie potraw zawierających cukier mlekowy – może to być zarówno gałka lodów śmietankowych, czekoladowy baton jak i np. pizza – wywołuje nadmierne wytwarzanie gazów jelitowych, wzdęcia, skurczowe bóle brzucha, biegunkę. Prowadzi to do  trwałego dyskomfortu i niejednokrotnie do rozwoju schorzeń towarzyszących.

Preparaty z laktazą są w tym przypadku właściwym suplementem diety. Zawierają one brakujący enzym, i pomagają w trawieniu posiłków zawierających cukier mlekowy. Dolegliwości zostają niemalże całkowicie wyeliminowane. Restrykcyjna kontrola spożywanych potraw, pod kątem zawartości w nich cukru mlekowego, nie jest konieczna.  Skuteczność, już jednej tabletki LactoJoy’a, jest na tyle duża (14 500 FCC), że możesz bez obawy zjeść co tylko zechcesz. Dzięki kresce dzielącej tabletkę, łatwo ją przepołowić, jeśli chcesz zażyć mniejszą dawkę. LactoJoy nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków chemicznych, a jego zastosowanie jest bardzo łatwe. Należy zażyć po prostu jedną tabletkę przed posiłkiem, i już! Modne i stylowe opakowanie “slider”, wpasuje się idealnie w każdą sytuację życiową w której się znajdziesz. Zatem: #stayfresh!

LactoJoy zespół jelita drażliwego laktaza laktoza 6 opac