Formy i koszty dostawy
 
 

Formy dostawy

 • Szybko i bezpłatnie:
  Przesyłka polecona - listonosz podejmuje próbę dostarczenia przesyłki pod podany przez Państwa adres. Jeżeli pod tym adresem nikogo nie zastanie, pozostawia w Państwa skrzynce pocztowej awizo. Na podstawie tego awizo odbieracie Państwo swoją przesyłkę w urzędzie pocztowym wskazanym w tym awizo.
 • Paczkomat - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu:
  Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ta forma dostarczenia przesyłki cechuje się niską cenę i błyskawicznym terminem dostawy (1-2 dni) oraz wygodą odbioru dla Państwa. Podczas finalizowania zakupów, dokonanych w naszym sklepie internetowy, mają Państwo możliwość wyboru sposobu dostarczenia zamówionych artykułów - jeżeli wybierzecie Państwo paczkomat, to na podstawie podanego przez Państwa kodu pocztowego, zostanie automatycznie wyświetlona lista adresów paczkomatów znajdujacych się w pobliżu. Z tej listy możecie Państwo wybrać odpowiadający wam paczkomat. Lokalizacje wszystkich dostępnych paczkomatów bez trudu odnajdziecie Państwo również na stronie:
  https://b2b.paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczkomat .
 • Szybko i "do rąk własnych":
  Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę. Próbę dostarczenia przesyłki, kurier, podejmuje kilkakrotnie. Jeżeli dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym, podali Państwo swój numer telefonu, kurier, o zamiarze dostarczenia przesyłki, powiadomi Państwa telefonicznie. Ponadto, na podany przez Państwa adres email, zostanie wysłany link do strony, na której na bieżąco będziecie mogli Państwo sprawdzać, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie potrzeby można skontaktować się z firmą kurierską i indywidualnie ustalić dogodne miejsce i czas dostarczenia przesyłki.

Koszty dostawy

 • Jeżeli, podczas zakupów w naszym sklepie internetowym, dodali Państwo kilka artykułów do jednego koszyka, zostaną one dostarczone w jednej zbiorczej przesyłce co znacznie zredukuje koszt dostawy zamówionych artykułów.

Forma dostawy

Przedpłata
(PayU lub przelew)

Płatność przy odbiorze

Czas dostarczenia

Przesyłka polecona

bezpłatnie

5,50 zł

1-2 dni robocze *

Firma kurierska

4,20 zł

5,50 zł

1-2 dni robocze *

Paczkomat

2,49 zł

nie dotyczy

1-2 dni robocze *

* Jeżeli jako formę zapłaty wybraliście Państwo przelew, to czas dostawy zamówionych artykułów, ulegnie wydłużeniu o czas oczekiwania na jego zaksięgowanie na naszym koncie. W przypadku przelewu elektronicznego w dni robocze czas ten to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Jeśli ten czas byłby jednak krótszy, przesyłkę z zamówieniem wyślemy niezwłocznie po odnotowaniu ,na naszym koncie, Państwa płatności.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl