Co odróżnia nasz produkt od innych tabletek z laktazą

Celem naszej firmy jest zaoferowanie tabletek, zawierających laktazę, o najwyższej jakości. LactoJoy jest preparatem o wysokiej koncentracji aż 14 500 jednostek FCC laktazy w jednej tabletce. To decyduje o bezkonkurencyjnej skuteczność LactoJoy’a.

Ponieważ nie można przedawkować laktazy, pomyśleliśmy: “Gdyby już jedna tabletka twojego suplementu mogła zawierać odpowiednio dużą dawkę laktazy, to w końcu można by przestać ciągle zastanawiać się ile laktozy zawiera twój posiłek! Było by to zbędne!”

Poza tym najczęściej nie sposób jest dokładnie obliczyć ilości laktozy zawartej w danej potrawie więc to czasochłonne obliczanie i tak przeważnie obarczone jest błędem. Za sprawą wysoko dozowanego enzymu laktazy w LactoJoy’u, osiągnęliśmy nasz cel. Już po jednej tabletce cukier mlekowy z typowego posiłku ulega niemal całkowitemu strawieniu. I po sprawie! Kieruj się zapachem, wyglądem i smakiem, a nie studiowaniem składu chemicznego potrawy.

Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim jakość, nie braliśmy pod uwagę stosowania chemicznych dodatków w naszym produkcie. Sami jesteśmy swoimi klientam :)! LactoJoy zawiera jedynie laktazę oraz amylogum czyli mąkę ziemniaczaną pochodzenia biologicznego. Jest zupełnie neutralny w smaku. Tabletki nie zawierają barwników, środków słodzących czy dodatków pochodzenia zwierzęcego. Choć przy cenie 55,80 zł. za podstawowe opakowanie Solo 45 szt., LactoJoy wydaje się być preparatem nietanim, to w przeliczeniu  na 1000FCC  daje 0,08 zł. Z tą ceną za 1000FCC niewiele preparatów może konkurować, tym samym nasz produkt nie obciąża zbytnio Twojej kieszeni.

laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 11

Wysoka jakość nie kończy się na skuteczności samych tabletek. Naszym zamiarem jest również zerwanie ze stereotypem wiążącym nietolerancję laktozy z chorobą którą w istocie nie jest. Dopasowaliśmy się więc do potrzeb naszych klientów. Stworzyliśmy estetyczne, a zarazem praktyczne opakowanie. Modne, stylowe i nie kojarzące się z tradycyjnym lekiem. LactoJoy’a dzięki estetycznemu i praktycznemu opakowaniu typu “slider”  stosuje się swobodnie i bez skrępowania. Pasuje tak samo dobrze do kieszeni dżinsów jak i żakietu czy garnituru. Od lat potwierdzają to nasi klienci. Idziesz coś zjeść z przyjaciółmi? Dajesz się zaprosić na poczęstunek? Nie martw się na zapas! Zrób to razem z LactoJoy’em – jest silny i niezawodny! Pewnie wkrótce  nadarzy się okazja żeby zastosować LactoJoy’a? Nie rób tego na siłę. Najlepsza jest konsekwentna dieta ale jeśli się zdecydujesz czeka na Ciebie bezpłatna próbka.

laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 5
laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 9

Dzięki lżejszemu sprasowaniu, tabletki LactoJoy można bez problemu rozgryźć i żuć. Choć są niewielkie zawierają wyjątkowo wysoką dawkę laktazy. Nasz produkt łączy w ten sposób bezpośrednie działanie laktazy z przyjemnym sposobem stosowania tabletek. Jeśli nie potrzebujesz jednak tak dużej dawki, możesz łatwo przepołowić tabletkę dzięki dzielącej bruzdce  – na dłużej Ci ich starczy.

Projektując tabletki LactoJoy był dla nas ważny kształt, wielkość oraz łatwość żucia i połknięcia tabletki. Z tego też powodu chcieliśmy stworzyć tabletkę małą o wysokiej skuteczności – żeby nic nie zakłóciło delektowania się smakiem posiłku. Zobacz jak nam się to udało!

laktoza laktaza nietolerancja laktozy zespół jelita drażliwego 7

Jeżeli jesteś zadowolony z tego jak działa LactoJoy, poleć nasz produkt rodzinie bądź przyjaciołom. Jeśli jednak o LactoJoy’u słyszysz po raz pierwszy, a trapią Ciebie uciążliwe dolegliwości gastryczne – skorzystaj z darmowej próbki LactoJoy’a: » LactoJoy-Tester – 14.500 FCC (3 sztuki | gratis). Czy to w domu czy też w drodze, łatwo i wygodnie zamówisz nasz produkt używając tabletu czy smartfona. Nie musisz się rejestrować na naszej stronie. Złóż zamówienie jako Gość.

Dla stałych klientów jednak wkrótce uruchomimy  dodatkowo funkcję – zakup w abonamencie. Skróci ona i zautomatyzuje proces zamawiania. Będzie to alternatywą dla normalnych zakupów na naszej stronie. Jeśli zdecydujesz się na abonament to będziemy wysyłać Tobie regularnie, raz w miesiącu, określoną przez Ciebie ilość i rodzaj LactoJoy’a. Zapas zawsze będzie pod ręką bez tracenia czasu na zamawianie kolejnej dostawy. Korzyść z tego rozwiązania odczujesz również w cenie naszych produktów zamawianych w tej formie. Oczywiście w każdej chwili możliwa będzie zmiana rodzaju i ilości artykułów zamawianych w abonamencie jak i całkowita z niego rezygnacja (od każdego następnego miesiąca).

Stay fresh!