Wypróbuj za darmo!

Wypełnij poniższy formularz i wyślij go do nas klikając przycisk "Wyślij", a otrzymasz BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ LactoJoy'a oraz WYSYŁKĘ ZA FREE! Formularz umożliwia tylko jednokrotne zamówienie próbki.
Serdecznie dziękujemy za jego wypełnienie!**

LactoJoy!
Kilka powodów dla których warto spróbować.

Być może myślisz "To tylko laktaza, więc co za różnica?". A jednak... Takiej skuteczności jednej tabletki nie znasz, jeżeli nie znasz LactoJoy'a! A ile kosztuje 1000FCC Twojego dotychczasowego suplementu laktazy? Lactojoy to od 0,06 do 0,08 zł za 1000FCC. Z tą ceną niewiele preparatów może konkurować! ...tak wiemy, trudno się przekonać. Lactojoy jest, na polskim rynku, produktem nowym. Chcemy Ciebie z nim zapoznać. Wypróbuj Lactojoy'a za darmo.

Estetyczne

i praktyczne opakowanie

LactoJoy to idealny pomocnik! Jeśli cierpisz z powodu nietolerancji laktozy to bez względu na porę dnia i sytuację, już jedna tabletka może uwolnić Ciebie od "tych", tak dobrze Ci znanych dolegliwości! W końcu przestaniesz myśleć: "czy aby napewno mogę tam pójść i coć zjeść?" i skupisz się na tym z kim zasiądziesz przy wspólnym stole. Bez znaczenia czy będzie to rodzinna kolacja w domowym zaciszu, randka w kawiarni, lunch z przyjaciółmi w barze czy w firmowej stołówce czy cokolwiek innego - LactoJoy Cię nie zawiedzie! Na wakacjach możesz, jak inni, bez obaw testować nowe smaki! Koniec "tych" niespodzianek - jeśli masz LactoJoy'a!Co więcej, dzięki stylowemu, trwałemu opakowaniu typu slider, możesz pozostawić sekret Twojego dobrego samopoczucia w dyskrecji.

Poleć swoim znajomym

zyskasz ich wdzięczność i rabat od nas

Za każdą poleconą przez Ciebie osobę otrzymasz od nas kod rabatowy o wartości 10 zł na zakupy w naszym sklepie internetowym!

  1. Jeśli poleciłeś nasz produkt komuś z kręgu Twoich znajomymi, to poinformuj nas o tym wysyłając e-maila na nasz adres sklep@lacto-joy.pl a w jego treści wpisz adres e-mail osoby, której nasz produkt poleciłeś.
  2. Gdy tylko otrzymamy zamówienie od tej osoby, wyślemy Ci kod rabatowy o wartości 10 zł na zakupy w naszym sklepie internetowym!
  3. Kod możesz z łatwością wykorzystać przy kolejnych zakupach w naszym sklepie internetowym, wpisując go w specjalne pole zamówienia.

Kliknij i dowiedz się więcej

www.lacto-joy.pl