Czas realizacji zamówienia
 
 

Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomosć e-mail ze szczegółami tego zamówienia. Przesyłkę z zamówionymi artykułami nadajemy niezwłocznie* po odnotowaniu zapłaty na naszym koncie, co w przypadku płatnosci elektronicznych (np. PayU), zazwyczaj, dzieje się natychmiastowo po złożeniu zamówienia a w przypadku płatnosci zwykłym przelewem trwa zwykle dwa dni robocze. Również w przypadku wybrania płatności przy odbiorze (zaliczenie pocztowe), przesyłka wysyłana jest niezwłocznie* po złożeniu przez Państwa zamówienia.
* Jeżeli zamówienie złożyli Państwo przed godziną 15:00 w dniu roboczym, to przesyłkę z zamówionymi artykułami wyślemy tego samego dnia, w przeciwnym razie, następnego dnia roboczego.

 

Moment wysyłki zamówienia wynika z wybranej przez Państwa » formy płatności , gdy tymczasem termin dostawy zależy również od wybranej przez Państwa » formy dostawy .

Formy płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W dniach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania kwoty zapłaty na naszym koncie bankowym. W zależności od banku, standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności

Formy dostawy

Firma kurierska, umożliwia dostarczenie przesyłki z zamówionymi artykułami zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia jej nadania.

Poczta Polska, zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych od daty jej nadania przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl