LactoJoy w porównaniu z innymi preparatami z laktazą

Duża część ludności świata nie toleruje cukru mlecznego. Pomimo, że większość ludzi Europy środkowej utrzymuje zdolność wydzielania laktazy w dorosłym życiu, to również i w tej grupie coraz więcej osób stwierdza, że cierpi na nietolerancję laktozy.

Na rynku istnieje wiele specyfików których producenci obiecują, że po ich zażyciu będzie można beztrosko spożywać potrawy zawierające laktozę .

W tym miejscu chcemy, przy pomocy kilku kryteriów przedstawić co odróżnia LactoJoy’a od innych preparatów z laktazą i dlaczego jesteśmy pewni, że stworzyliśmy jeden z najlepszych produktów na rynku.

Stosunek ceny do jakości

Bez wątpienia kluczowym kryterium wyboru dla wielu klientów jest niska cena naszego LactoJoy’a. Dokładniej rzecz ujmując, istotne jest ile rzeczywiście dostajesz substancji czynnej za swoje zarobione „w pocie czoła” pieniądze. Zwłaszcza w tym obszarze wielu, konkurujących ze sobą producentów, zwodzi klientów. Często na przykład podawana jest ilość FCC pewnej dawki, która ostatecznie składa się z wielu tabletek. My gwarantujemy Tobie, że w każdej z naszych malutkich LactoJoy’ek zawarte jest dokładnie 14.500 jednostek FCC laktazy. Oprócz wysokiej jakości laktazy stosujemy tylko skrobię ziemniaczaną jakości BIO i roślinną substancję pomocniczą – and nothing else! Zaoszczędziliśmy sobie dodatków, a dzięki temu i Ty oszczędzasz! Przy średniej cenie 0,08 zł za 1000 jednostek FCC nasza oferta jest bezkonkurencyjna w porównaniu z ofertą wielu innych producentów. Made in Germany nie musi być drogie!

 Rodzaje preparatów z laktazą.

Rynek oferuje całą gamę preparatów z laktazą. Laktaza jest dostępna nie tylko w formie tabletek, kapsułek czy pigułek, ale również w postaci proszku czy kropli. Zawarty w nich enzym (laktaza) rozkłada spożyty cukier mleczny - czyniąc produkty mleczne i inne zawierające laktozę, przyswajalnymi, również i dla Ciebie. Jeśli stwierdzono u Ciebie nietolerancję laktozy, to zasięgnij informacji na temat odpowiednich preparatów z laktazą u swojego lekarza lub w aptece. Powinno się przy tym zwrócić szczególną uwagę na to, aby preparat zawierał jak najmniej towarzyszących dodatków chemicznych. Polecamy Tobie zwłaszcza środki niezawierające żadnych lub prawie żadnych dodatków czy substancji słodzących. Lista składników LactoJoy’a na przykład, została ograniczona do niezbędnego minimum. Preparat LactoJoy jest wolny od substancji słodzących i barwników dzięki czemu nie obciąża w żaden sposób Twojego organizmu.

Właściwości i zastosowanie w praktyce

Wielu producentów zdaje się stosować zasadę „gruba tabletka, cienki efekt”. Niewygodne wymiary produktów przy jednocześnie niskiej koncentracji laktazy, zawartość wielu dodatków chemicznych, narzucone są często przez oszczędności w procesie produkcji. Za te oszczędności zapłacisz w inny sposób . Czy naprawdę musisz męczyć się połykając dwie wielkie i ciężko strawne tabletki tylko dlatego, że chcesz napić się filiżanki kawy z mlekiem?

My podeszliśmy do tego w odmienny sposób. LactoJoy jest preparatem świadomie wysoko dozowanym, a przy tym ekstremalnie czystym. Mieścimy 14.500 jednostek FCC laktazy w jednej maleńkiej tabletce, którą dzięki zarysowanej kresce dzielącej, z łatwością możesz przełamać na pół.

Pomimo tego , że stopień nasilenia Twojej nietolerancji laktozy jest czynnikiem tak indywidualny jak Ty sam, to możesz z łatwością dostosować nasz produkt do Twojego stylu życia. Swoją drogą, uniknęliśmy też mącznego lub gorzkiego smaku, jaki mają inne preparaty. LactoJoy ma neutralny smak i nie zepsuje Ci radości jedzenia smakołyków.

Design i styl życia

Przy projektowaniu naszych produktów staraliśmy się wczuć w potrzeby potencjalnych klientów. Przyszło nam to tym łatwiej, że kilkoro  z nas też cierpi na nietolerancję laktozy. Różne style życia, przeróżne postawy dotyczące tematu żywienia, rozmaite preferencje kulinarne, doprowadziły nas do wniosku, że nasz LactoJoy powinien być  jak najbardziej praktyczny i kompatybilny z nowoczesnym stylem życia. Dotyczy to zarówno preparatu samego w sobie, jak i naszych opakowań. Jeśli na przykład jesteś wegetarianinem, możesz spotkać się z problemem, że producenci produktów z laktazą stosują żelatynę w osłonie kapsułek. Niektórzy oprócz tego zmagają się jeszcze z innymi nietolerancjami. Nietolerancja glutenu lub histaminy może okazać się problemem w przypadku produktów konkurencyjnych. Naszego LactoJoy’a możesz zażywać bez obaw w każdej z tych sytuacji, z zasady nie stosujemy technologi które zmuszałyby nas do stosowania dodatków ułatwiających produkcję. Długoterminowe skutki niektórych składników zawartych w wielu innych produktach (np. stearynian magnezu lub dwutlenek krzemu) do tej pory nie zostały wystarczająco zbadane. Niektóre składniki mogą być przyczyną alergii lub niedoborów odporności. Jest dla nas zagadką, dlaczego producenci je stosują. Wiele preparatów z laktazą jest niewygodnych w dawkowaniu a wyglądem i zapachem już z daleka kojarzą się ze szpitalem. Nasze stylowe, metalowe pudełeczka-slider‘y wyróżniają się nie tylko designerskim wyglądem. Można je wielokrotnie napełniać, przez co można je nazwać ekologicznymi. W ten sposób idealnie pasują do naszych LactoJoy’ek jako subtelny i dyskretny codzienny towarzysz, opracowany z myślą o polepszeniu jakości życia.

 

Kategorie
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl