O LactoJoy

Jak się to wszystko zaczęło

„Jak to? Truskawki bez bitej śmietany? Odchudzasz się? Jesteś chory?”. Każda osoba cierpiąca na nietolerancję laktozy zna takie lub podobne pytania. Kto wie, może musisz nieraz wytłumaczyć innym dlaczego nie możesz spożywać mleka czy produktów zawierających cukier mleczny. „Nie, nie mogę zjeść każdego dania oraz: „Nie jestem szczególnym przypadkiem” - około 75% światowej populacji cierpi na nietolerancję laktozy, w Niemczech co piąta osoba. A jednak nieraz czujesz się jakbyś był w jakiś sposób „nienormalny”? W naszym społeczeństwie nietolerancja laktozy wciąż kojarzona jest z „chorobą”. W rzeczywistości chodzi raczej o nietolerancję pokarmową, z którą zmaga się wiele osób na świecie. Nie jest ona wyjątkiem, a raczej regułą, patrząc na to globalnie. Nie każdy trawi mleko, tak po prostu.

Jednakże osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy można pomóc.

Co mogę zjeść w stołówce, czy podczas biznesowego spotkania? Jak mogę uniknąć przykrych sytuacji w restauracji? Musi tak być? Oczywiście, że nie! Z tym nastawieniem i ze zdrową dawką odwagi jesienią 2014 roku założyliśmy naszą firmę „better foods GmbH“. Tak jak niektórym z nas kiedyś , tak i teraz wielu innym osobom, dokuczliwe dolegliwości związane z nietolerancją laktozy wciąż obniżają komfort życia - tak nie musi być - wiemy o tym my i nasi klienci.

Naszym celem stała się produkcja tabletek, które mają za zadanie ułatwić Ci życie. Preparat z laktazą LactoJoy z jednej strony doskonale pomaga w trawieniu cukru mlecznego - zapominasz o wzdęciach, bólu brzucha etc. a z drugiej LactoJoy wyglądem przypominającym modne i stylowe opakowanie zawierające cukierki, nie będzie Ciebie krępował w żadnej sytuacji w której się znajdziesz.

I oto właśnie nam chodzi, by banalna kawa z mlekiem czy spntaniczne wypady do bau czy restauracji z przyaciółmi, współpracownikami, nie były już wyzwaniem dla Ciebie i Twojego żołądka, by można było skoncentrować się na tym co naprawdę dla Ciebie jest ważne!

Idąc za naszym mottem: Stay fresh, życzmy miłej zabawy na naszej stronie internetowej.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl