Dlaczego Lactojoy

Co odróżnia nasz produkt od innych tabletek z laktazą

Chcesz się cieszyć życiem, cierpiąc na nietolerancję laktozy? Chcesz choć raz wyjść coś zjeść z przyjaciółmi, czy też przyjąć zaproszenie na poczęstunek, nie martwiąc się na zapas? Zajęliśmy się tymi problemami, i chcemy Ci udzielić wsparcia, pokazując nowe możliwości dzięki naszemu produktowi.

Celem naszej firmy jest zaoferowanie tabletek, zawierające laktazę, o wysokiej jakości i niskiej cenie. Dzięki lżejszemu sprasowaniu, tabletki można bez problemu rozgryźć i żuć. Nasz produkt łączy w ten sposób bezpośrednie działanie laktazy z przyjemnym sposobem stosowania tabletek. Poza tym dopasowaliśmy się do potrzeb naszych klientów, i stworzyliśmy estetyczne a zarazem praktyczne opakowanie.

Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim jakość, zrezygnowaliśmy z chemicznych dodatków. LactoJoy składa się jedynie z laktazy oraz amylogum, czyli mąki ziemniaczanej pochodzenia biologicznego. Jest zupełnie neutralny w smaku. Tabletki nie zawierają oczywiście barwników, środków słodzących czy dodatków pochodzenia zwierzęcego.

LactoJoy jest preparatem wysoko dozowanym, zawierającym 14.500 jednostek FCC laktazy. To decyduje o bezkonkurencyjnej skuteczność LactoJoy'a, a ponieważ nie można przedawkować laktazy, pomyśleliśmy sobie: zapomnij o martwieniu się tym ile cukru mlecznego zawiera dany posiłek. Poza tym najczęściej i tak nie można dokładnie obliczyć ilości laktozy zawartej w danej potrawie. Za sprawą wysoko dozowanej w LactoJoy'u laktazie, cukier mleczny z typowego posiłku i tak ulega niemal całkowitemu strawieniu już po jednej tabletce.

Jeśli nie potrzebujesz jednak tak dużej dawki, możesz łatwo, dzięki dzielącej kresce, przepołowić tabletkę - dzięki temu na dłużej Ci ich starczy. Projektując tabletki LactoJoy był dla nas ważny kształt, wielkość oraz łatwość żucia i połknięcia tabletki. Z tego też powodu chcieliśmy stworzyć tabletkę małą o wysokiej skuteczności - żeby nic nie zakłóciło delektowania się smakiem posiłku - sprawdź czy nam się to udało.

Dla nas liczy się wysoka jakość, która nie kończy się na tabletkach. Opakowanie naszego produktu jest modne, stylowe i nie kojarzy się z tradycyjnym lekiem. Przez nasze opakowanie chcemy zerwać ze stereotypem kojarzącym nietolerancję laktozy z chorobą - którą w istocie nie jest.

1.000 jednostek FCC kosztuje średnio jedynie 0,06 złotego (zależnie od rodzaju artykułu). Z tą ceną niewiele preparatów może konkurować, tym samym nasz produkt nie obciąża zbytnio Twojej kieszeni. Jeżeli jesteś zadowolony z tego jak działa LactoJoy, poleć nasz produkt rodzinie bądź przyjaciołom. Skorzystaj przy tym z darmowego testera zawierajacego trzy tabletki LactoJoy'a: » LactoJoy-Tester - 14.500 FCC (3 sztuki | gratis)

LactoJoy idzie z duchem czasu. Czy to w domu czy też w drodze, łatwo i wygodnie zamówisz nasz produkt używając tabletu czy smartfona. Wkrótce uruchomimy też dodatkowo funkcję - zakup w abonamencie, która skróci i zautomatyzuje proces zamawiania. Jeśli zdecydujesz się na abonament będziemy wysyłać Tobie regularnie raz w miesiącu, określoną przez Ciebie ilość i rodzaj LactoJoy'a, aby zapas zawsze był pod ręką bez tracenia czasu na zamawianie kolejnej dostawy. Korzyść z tego rozwiązania odczujesz również w cenie naszych produktów zamawianych w tej formie. Oczywiście w każdej chwili możliwa będzie zmiana rodzaju i ilości artykułów zamawianych w abonamencie jak i całkowita z niego rezygnacja (od każdego następnego miesiąca).

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl