Wypróbuj za darmo!

Wypełnij poniższy formularz i wyślij go do nas klikając przycisk “Wyślij”, a otrzymasz BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ LactoJoy’a oraz WYSYŁKĘ ZA FREE!
Formularz umożliwia tylko jednokrotne zamówienie próbki.
Serdecznie dziękujemy za jego wypełnienie!**

nietolerancja laktozy bezpłatna próbka

  * Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest wymagane
  ** Polityka prywatności

  Kilka powodów dla których warto spróbować.

  Być może od dawna poszukujesz rozwiązania swoich problemów z przewlekłymi dolegliwościami gastrycznymi? Jeśli przy pomocy kolejnego medykamentu bezskutecznie próbujesz walczyć z uczuciem przelewania, chroniczną biegunką i krępującymi wzdęciami  to znaczy, że przyszedł już czas na wykonanie testu na nietolerancję laktozy, lub po prostu na wypróbowanie suplementu laktazy. Może to być LactoJoy.

  Alergia? Stres? Choroba cywilizacyjna? Jelito drażliwe?

  Przed wielu laty kilkoro z nas oddało by wiele żeby pozbyć się wyżej wymienionych problemów. Odnosiliśmy wrażenie, że walczymy wyłącznie z  ciągle nawracającymi objawami. Bardzo chcieliśmy żeby w ogóle one nie występowały! I w końcu, po długich, bezowocnych poszukiwaniach, pojawiał się ktoś,  lekarz zaznajomiony z tym problemem lub osoba z rozpoznaną nietolerancją laktozy, którzy nam wtedy udzielili właściwej porady. Gdy dowiedzieliśmy się, że nietolerancja laktozy dotyczy w Niemczech ok 20% ludzi, a na całym świecie około 70%, to wszystko stało się dla nas jasne! Olbrzymią część uciążliwych, chronicznych dolegliwości gastrycznych, tak jak w naszym przypadku, kwalifikuje się jako bliżej nieokreślone alergie przypisuje się je stresowi czy “upycha” pod wspólną nazwą – choroby cywilizacyjne. Dopiero ostatnio nietolerancja laktozy, ta prosta do wykrycia przyczyna poważnych problemów, przedziera się do świadomości pacjentów. Najczęściej niestety to oni sami muszą sugerować lekarzom nietolerancję laktozy jako potencjalną przyczynę swoich dolegliwości.

  Nietolerancja laktozy to nie choroba!

  Podobnie jak, wraz z dojrzewaniem ludzkiego organizmu, zmienia się poziom hormonów (np. hormonu wzrostu, płciowych) tak, u około 70%-85% światowej populacji ludzkiej, zanika zdolność wytwarzania enzymu trawiącego laktozę. Jednak u około 80% ludności zamieszkującej niegdyś rdzennie Europę, w wyniku ewolucji wykształciła się zdolność wytwarzania tego enzymu (laktazy) również w wieku dorosłym. Przyczyniły się do tego  udomowienie i hodowla bydła przez naszych neolitycznych przodków. Pozostaje jednak faktem, że średnio 76% wszystkich ludzi na świecie nie trawi laktozy. Skoro więc zanik zdolności trawienia laktozy jest procesem naturalnym to dlaczego dzisiaj mamy z tym taki problem? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz  w artykułach na naszym blogu:

  “Laktoza, laktaza, nietolerancja laktozy – czyli jeszcze raz co jest czym?”,
  “Zdziwisz się gdy ją tam znajdziesz! Czyli laktoza w produktach spożywczych, których nie podejrzewamy, że ją zawierają.”,
  “Laktoza w produktach spożywczych – ale nie na liście ich składników.”.

  Napadowe bóle brzucha, biegunka, dyskomfort gastryczny, złe samopoczucie?

  LactoJoy jest suplementm o wyjątkowo wysokiej koncentracji 14 000 FCC laktazy w jednej  tabletce. To przekłada się na jego wyjątkową skuteczność. Koszt 1000FCC w Lactojoy’u to od 0,06 do 0,08 zł za 1000FCC. Z tą ceną niewiele preparatów może konkurować! Od 2015 roku między innymi w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, LactoJoy pomaga w codziennym życiu wielu osobom z nietolerancją laktozy . Na polskim rynku Lactojoy jest, produktem nowym. Chcemy Ciebie z nim zapoznać. Jeśli przyczyną Twoich dolegliwości jest nietolerancja laktozy – LactoJoy to najlepszy wybór. Wypróbuj Lactojoy’a za darmo.

  Estetyczne i praktyczne opakowanie

  nietolerancja laktozy problemy gastryczne

  LactoJoy to idealny pomocnik! Jeśli cierpisz z powodu nietolerancji laktozy to bez względu na porę dnia i sytuację, już jedna tabletka może uwolnić Ciebie od “tych”, tak dobrze Ci znanych dolegliwości! W końcu przestaniesz myśleć: “czy aby napewno mogę tam pójść i coć zjeść?” i skupisz się na tym z kim zasiądziesz przy wspólnym stole. Bez znaczenia czy będzie to rodzinna kolacja w domowym zaciszu, randka w kawiarni, lunch z przyjaciółmi w barze czy w firmowej stołówce czy cokolwiek innego – LactoJoy Cię nie zawiedzie! Na wakacjach możesz, jak inni, bez obaw testować nowe smaki! Koniec “tych” niespodzianek – jeśli masz LactoJoy’a! Co więcej, dzięki stylowemu, trwałemu opakowaniu typu slider, możesz pozostawić sekret Twojego dobrego samopoczucia w dyskrecji.

  Usuń przyczynę przewlekłych problemów gastrycznych.

  #Stay fresh!